Čejkovická 4093/13, Brno-Vinohrady, 628 00

Dialyzační a onkologické křeslo - SELLA


Dialyzační a onkologické křeslo - SELLA

Poptávka produktu
Multifunkční křeslo Sella

Multifunkční křeslo Sella je určeno pro pohodlí a větší samostatnost nepohyblivých pacientů. Současně zjednodušuje práci i ošetřujícím osobám. Proto se využívá především v nemocnicích, pečovatelských domech atd. Multifunkční křeslo Sella se snadno ovládá, je pohodlné, má různé funkce a díky kolečkům a nízké hmotnost se i jednoduše přemisťuje.

Dialyzační a onkologické křeslo - SELLA

Kod produktu: SELLA

Multifunkční křeslo Sella svou kombinací potřebných funkcí, ergonomicky vhodně zvolených proporcí a přívětivým designem přináší řadu výhod a ulehčení jak pro imobilní osobu tak i pro obsluhující personál. Nízká hmotnost, vysoká mobilita a komfort sezení dělají z tohoto výrobku vynikajícího pomocníka v domovech důchodců, léčebnách dlouhodobě nemocných, nemocnicích a také v privátní péči.

Svou promyšlenou funkčností zahrnující výškově nastavitelný sedací díl, sklopný zádový a podnožní díl, polohovatelné područky a širokou nabídku příslušenství umožňuje snadné přizpůsobení dle individuálních potřeb. Vysoký důraz je kladen na komfort a bezpečnost klienta i obsluhujícího personálu.

Pro pohodlný transport v malých a úzkých prostorech je vhodnější křeslo s malými kolečky. Pro venkovní použití je vhodnější křeslo s velkými předními koly, která dokáží lépe překonávat překážky (např. prahy dveří, apod.).

Detaily
Příslušenství za příplatek:
-

Technické parametry:
- Aktivní prvky ochrany
- Pasivní prvky ochrany
- Pomoc při vystupování
- Snadná očista
- Vysoká variabilita- Křesla pro kardiaky - Křesla pečovatelská - Křesla dialyzační, onkologická - Křesla transportní - Křesla toaletní - Židle pro jídelny, čekárny a kanceláře - Židle do ordinace - Kresla Gavota


Jsme dovozcem výrobků Panamatic, Incomatic a Pulpmatic pro ČR a SR.

banner-pallmedic

Naši partneři
 

Aktuality